Son Dakika Haberler

Sinan Oğan kimi destekleyeceğini ne zaman açıklayacağını duyurdu

Sinan Oğan pazartesi günü saat 17.00'de düzenleyeceği basın toplantısında hangi cumhurbaşkanı adayını destekleyeceğini açıklayacak.

Sinan Oğan kimi destekleyeceğini ne zaman açıklayacağını duyurdu
Okunma : 8 views Yorum Yap

14 Mayıs’ta Türkiye, bir kez daha Recep Tayyip Erdoğan’ı seçti.

Rekor bir katılımın yaşandığı seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan yüzde 49.52 ile sandıktan birinci çıkarken Kemal Kılıçdaroğlu’nun oy oranı yüzde 44.88, Sinan Oğan’ın ise yüzde 5.17 oldu.

İlk turda en yüksek oyu olan iki aday arasında seçim yapmak için 28 Mayıs’ta bir kez daha sandığa gidilecek.

Sinan Oğan kime destek verecek?

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda kime destek vereceği merak edilen Sinan Oğan’ın pazartesi günü saat 17.00’de Ankara’da basın toplantısı düzenleyeceğini duyurdu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sinan Oğan, şu ifadeleri kullandı:

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu ile ilgili tutumumuzu yarın saat 17.00’da düzenleyeceğimiz bir basın toplantısı ile açıklayacağız. Yaptığımız istişarelerin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Yarınki görüşmeler ve istişareler de tamamlandığında artık kararımızı netleştirip bunu Türk milletinin aziz evlatları ile paylaşmış olacağız. Kararımızı herhangi bir saikle değil, Türk milletinin geleceği, ülkemizin birlik ve bütünlüğü ile istikrarının önemli olacağını, ayrıca meselelere farklı beklentiler ile değil, ilkeler bazında baktığımızın da bilinmesini isteriz.