Son Dakika Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muğlalı vatandaşlara telefondan seslendi

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Muğla İl Başkanlığının seçim programında milletvekili adayı Kadem Mete ile telefonda görüşerek buradaki vatandaşlara 14 Mayıs için çağrıda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muğlalı vatandaşlara telefondan seslendi
Okunma : 9 views Yorum Yap
AA & Ensonhaber

AK Parti teşkilatları, seçime kalan süre azalırken yurt genelinde çalışmalarına hız verdi.

Çalışmaların yürütüldüğü illerden biri de milletvekili adayı Kadem Mete’nin milletvekili adayı olduğu Muğla oldu.

Vatandaşlar, AK Parti Menteşe Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan programda bir araya geldi.

Telefondan seslendi

Bu sırada Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mete ile telefonda görüştü.

Çalışmalarla ilgili bilgi aldığı Mete’nin halk buluşmasında olduğunu söylemesi üzerine Erdoğan, telefondan vatandaşlara seslendi.

Vatandaşlara İstanbul’un Bahçelievler ilçesinden selamlarını ileten Cumhurbaşkanı, güzel bir miting

“Son 24 saati çok iyi geçirmemiz lazım”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3 bin kişilik salonda yapılacak toplantının pazar günü için güzel bir sinyal olacağını ifade ederek, şöyle konuştu:

Muğla’dan inşallah güzel haberler alıyoruz. Muğla, şimdiye kadar olan gidişatı inşallah olumlu istikamette dönüştürürse bizim için ayrı bir sevinç kaynağı olacak. Bu, CHP’nin bütün tezgahlarını, bütün oyunlarını bozacak. Bu, bizi bir yerde inşallah 2024’e çok daha farklı bir şekilde hazırlayacak diye düşünüyorum. Malum bu sene Muğla’ya rahatsızlığım nedeniyle gelememiştim. Binali Bey’i göndermiştim. Fethiye’de ilgi ve alakanız güzel oldu. Rabb’im yar ve yardımcınız olsun inşallah. Son 24 saati çok iyi geçirmemiz lazım ve ‘Muğla’daki gidişatı inşallah farklı şekilde dönüştürelim.’ diyorum. Hepinizi en kalbi duygularla selamlıyorum. Geleceğimiz aydınlık olsun.